UrbanatorDays 2018 zawita do dwóch polskich miast

Wielkim krokami zbliża się jedno z najciekawszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski. UrbanatorDays to warsztaty przeznaczone dla wszystkich muzyków, bez względu na stopień zaawansowania ich umiejętności.
Michał Urbaniak od samego początku istnienia projektu ściąga do Polski znane nazwiska światowego jazzu, soulu i rapu. Nie inaczej jest i tym razem. W ostatnim tygodniu września wszyscy zainteresowani udoskonalą swój warsztat muzyczny pod okiem wybitnych nauczycieli. W związku z tym podczas tegorocznej edycji obecni będą m.in.: Al MacDowell, Richie Harrison, Femi Temowo, czy Andy Ninvalle. Zaproszeni goście odpowiedzą także na pytania jak radzić sobie ze stresem i koncentrować się na tym, co w występie najważniejsze. Warsztaty nie są skierowane do konkretnej grupy odbiorców, gdyż mile widziani są muzycy, którzy poruszają się na co dzień w różnych stylistykach muzycznych. UrbanatorDays to przede wszystkim idealna okazja do wspólnego grania, kreatywnego improwizowania i wymiany poglądów wśród ludzi, dla których muzyka jest wielką miłością.

Na warsztaty można się zapisywać poprzez stronę internetową wydarzenia, godne uwagi jest także to, że uczestnictwo w warsztatach i koncertach jest  bezpłatne. UrbanatorDays są realizowane dzięki dofinansowaniu Łódzkiego Centrum Wydarzeń, Wolskiego Centrum Kultury i Urzędu Dzielnicy Wola. Projekt wsparła również Ambasada USA w Warszawie.
 

24.09 - poniedziałek
Odsłonięcie Gwiazdy Michała na Alei Gwiazd na ulicy Piotrkowskiej.

25.09 - wtorek
Warsztaty muzyczne Urbanator Days
Zapisy: http://urbanatordays.pl

26.09 - środa
KONCERT MICHAŁ URBANIAK URBANATOR
Bilety: https://bit.ly/2ok8ggU

27.09 - czwartek
Warsztaty muzyczne Urbanator Days
Zapisy: http://urbanatordays.pl

28.09 - piątek
KONCERT MICHAŁ URBANIAK URBANATOR
Bilety: https://bit.ly/2NsUbZv

Date: 
Saturday, 15 September, 2018